Зробити стартовоюДодати у закладки
 Новини

 Diamond Bridge  Завантаження  Підтримка  Контакти

1-3
3-10
понад 10«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Інструкція з встановлення програми
Для встановлення програми завантажте один з дистрибутивів програми.

Версію дистрибутива без Microsoft SQL Server та .NET Framework 2.0 рекомендується завантажувати, тільки якщо ви впевнені в їх наявності на вашому персональному комп’ютері.

Розпакуйте дистрибутив з архіву ZIP.

Крок 1. Якщо ви є користувачем операційних систем Windows 2000 або Windows ХР без встановленого сервісного пакету оновлень SP2, встановлення програми слід починати з запуску файлу install.bat, розміщеного в каталозі dbrinst. Це пов’язано з необхідністю перевірки, та за відсутності, встановлення поновленої версії інсталятора Windows Installer та .NET Framework 2.0.

Якщо ваша операційна система є однією з Windows XP SP2/2003/Vista/2008, інсталяцію слід починати з запуску setup.exe, через те що вищезгадані операційні системи по замовчуванню містять необхідні компоненти.

Встановлення програми рекомендується здійснювати з профілю адміністратора персонального комп’ютера/локальної мережі.

Буде запущено майстер встановлення програми.

Крок 2. Оберіть опції встановлення програми.

 
 

Якщо ви збираєтесь використовувати програму на фізично відокремленому комп’ютері, всі три опції є обов’язковими.

Для роботи по мережі, в тому числі через інтернет, достатньо встановити один екземпляр програми з опціями «Встановити серверну частину програми» та «Встановити Microsoft SQL Server Express 2005». В подальшому стане можливим під єднати до спільних баз даних, інші комп’ютери, на яких встановлено тільки клієнтські частини програми.

В випадку, якщо ви обрали мережевий варіант роботи, ви можете не встановлювати клієнтську частину на комп’ютері, що використовуватиметься як сервер. Однак робота з інтерфейсом програми можлива тільки за умови встановлення клієнтської частини, тому в такому випадку ви не зможете використовувати програму та будь-які її функції на даному ПК.

Для робочих станцій, котрі будуть використовуватись як мережеві робочі місця, обов’язковим є наявність або встановлення Microsoft .Net Framework версії 2.0.

Крок 3. Встановлення Microsoft SQL Server 2005 Express Edition.

Якщо ви не встановлюєте Microsoft SQL Server, пропустіть наступний крок та переходьте до кроку 4.

 

 
 

Якщо ви обрали опцію «Встановити Microsoft SQL Server», Майстер встановлення попросить ввести пароль адміністратора SQL-сервера. Адміністратором SQL-сервера за замовчуванням є користувач sa. Введення пароля для користувача є обов’язковим. В подальшому засобами програми ви можете створити або призначити і додаткових адміністраторів сервера.

Якщо ви не плануєте створювати додаткових адміністраторів, не забудьте цей пароль! Без нього адміністрування бази даних стане неможливим.

Введіть пароль та повторіть його в полі підтвердження паролю. Натисніть «Далі».

Крок 4. Оберіть папку для встановлення програми.

 
 

Крок 5. Завершення інсталяції.

Якщо ви встановлювали Microsoft SQL Server 2005 Express Edition, дочекайтесь завершення його інсталяції та настроювання.

 
 

 
 
Інсталяція продовжиться автоматично.
 
 
Дочекайтесь її завершення, та натисніть кнопку «Готово».
 

У меню «Пуск» Програми та на робочий стіл буде додано ярлик DBridge alt

Заходи, що необхідно здійснити підприємству для запуску процедури електронного декларування

2. Додатково радимо прочитати закони від 22.05.2003 № 851-IV "Про електронні документи та електронний документообіг" та 852-IV "Про електронний цифровий підпис".

3. Звернутися в митницю за місцем акредитації стосовно включення в реєстр підприємств, до товарів яких може застосовуватися процедура електронного декларування, згідно наказу ДМСУ від 08.08.2007 № 669.

4. Придбати в акредитованому центрі сертифікації ключів ключ, яким буде здійснюватися електронний цифровий підпис документів. Програмою Diamond Bridge гарантовано підтримуються ключі, що видаються ЗАТ ІВК (www.ivk.org.ua, представництва в м. Ужгород - тел. (0312) 672-378, м. Львів - (032) 244-32-77, м. Луцьк - (0332) 77-64-38).

5. Робоче місце декларанта повинно мати підключення до мережі Інтернет та до поштового сервера, на якому знаходиться поштова скринька, з якої будуть відправлятися повідомлення в Регіональну інформаційну митницю (РІМ) та прийматися від неї зворотні повідомлення. Наполегливо радимо для цієї мети завести окрему поштову скриньку.

Підготовка програми до роботи

1. В налаштуванні програми (вкладка Пошта) необхідно ввести інформацію про поштову скриньку, з якої ви збираєтеся відправляти електронні документи.

2. Налаштувати криптографічну бібліотеку згідно вказівок виробника.

Порядок роботи з електронними документами

1. При виводі ВМД слід на панелі виводу активізувати позначку Підписувати електронним цифровим підписом та вибрати підрозділ митного оформлення, якому адресоване повідомлення.

2. Повідомлення направляються на поштову скриньку РІМ edecl_vmd@customs.gov.ua .

3. Ви зобов'язані прийняти файл-підтвердження про отримання, оскільки згідно законодавства, електронний документ вважається прийнятий адресатом тільки після отримання відправником повідомлення про його доставку.

4. Крім того, з митниці будуть надходити підписані електронні повідомлення про:

- прийняття ВМД в базу даних;

- відмову від прийняття в базу даних (в т.ч. протокол форматно-логічного контролю ВМД);

- митне оформлення (в т.ч. оформлена електронна ВМД);

- відмову в митному оформленні (в т.ч. картка відмови).

Ці документи вводяться в систему автоматично при обробці файлу повідомлення з РІМ. Формується повідомлення про доставку, яке повинно бути відправлено в РІМ.

5. Всі електронні повідомлення (вхідні та вихідні) зберігаються в базі даних (режим програми Електронні повідомлення) та можуть бути в будь-який момент вивантажені на диск та переглянуті.

 

 

 

 

 

 

Головна Copyright © 2008. Diamond Bridge Всі права збережено. Powered by TrK